Rivo jubileum feest Rivo takenmarkt 22 mei Kwalificatie wedstrijden hoofdklasse Bus naar NK in Zwolle (MB1) Holyoke Beachvolleybaltoernooi

Rivo jubileum feest

Vast voor in de agenda:  15 juni is het Rivo jubileum feest Locatie: Reggehal Tijd: 20.00 uur Verdere info volgt nog

Lees verder...

Rivo takenmarkt 22 mei

 Op 22 mei aanstaande is er weer de jaarlijkse takenmarkt van 19.00 tot 21.00 uur in de Reggehal. Iedereen die lid is van RIVO moet binnen de vereniging een taak vervullen, behalve de recreanten en de jeugd tot 14 jaar. Als je nog geen taak hebt, of volgend seizoen voor een andere taak ingedeeld wilt worden, dan wordt je...

Lees verder...

Kwalificatie wedstrijden hoofdklasse

Zaterdag 9 Juni 2012 worden in de Reggehal de kwalificatie wedstrijden gehouden van de hoofdklasse. De wedstrijden zullen vanaf ongeveer 09.00 uur tot 18.00 uur gespeeld worden. Ochtend zaalwacht H4 Middag zaalwacht H5

Lees verder...

Bus naar NK in Zwolle (MB1)

Zaterdag 2 juni zal er een bus vertrekken met supporters voor meisjes b1 vanaf de parkeerplaats van de reggehal. Zij spelen dan in de finale van het NK.  Vertrek: Reggehal 8:45 Kosten: rond de 5 Euro Terug: uiterlijk om 20:00 Iedereen kan zich opgeven bij Johan Strokap johanstrokap@hotmail.com

Lees verder...

Holyoke Beachvolleybaltoernooi

Volleybal Vereniging Holyoke Presenteert op 30 juni 2012 het 16e Datavisual Holyoke Beachvolleybaltoernooi. In het Centrum van Enter zullen in totaal 8 velden worden opgetogen.  Meer dan 200m3 zand, een gezellig terras, goed weer en in totaal meer dan 65 teams zijn de ingredienten voor dit prachtige toernooi. Al 15 jaar organiseert...

Lees verder...

TOPTEAM van RIVO


De Weekkrant De driehoek 12 mrt 2008  

TOPTEAM van RIVO

Goede opleiding volleybaljeugd werpt nu al vruchten af

RIJSSEN - 'Peanuts!' is dit jaar de strijdkreet van de Rivo vrouwen. Daarmee gaan ze de wedstrijden in, sluiten ze de trainingen af.
De volleybalvrouwen lopen voorop in de club: dames 1, uitkomend in de tweede divisie, is het hoogst spelende team binnen de Rivogelederen. "Maar dat kan komend seizoen al veranderen", lacht Caroline van der Steen, wijzend op de aanstormende volleybalheren die op weg zijn naar het kampioenschap van de regiodivisie.
Echt 'peanuts' waren de wedstrijden in de tweede divisie voor Rivo overigens niet. Werden ze vorig seizoen kampioen Regiodivisie én bekerkampioen, in de landelijke tweede divisie valt het even niet mee.

Rivo staat momenteel op de achtste plek. "We hadden gedacht dat het toch makkelijker zou gaan. Volleybaltechnisch kunnen we het aan, maar mentaal is een ander verhaal", geeft Veneklaas aan. "De eerste vier teams in deze competitie zijn gewoon beter, maar de rest kunnen we pakken. Dat doen we niet, want we zijn niet scherp genoeg, het loopt dan niet. En tegen deze teams wordt elk foutje afgestraft en dan kost het ontzettend veel energie om weer bij te komen. Je ziet ook dat de meiden willen dat het goed gaat, en zichzelf daarmee onder druk zetten, terwijl ze eigenlijk gewoon lekker moeten spelen."
"We zijn te lief', is de constatering van Caroline van der Steen. "Dat zit een beetje binnen Rivo: iedereen is aardig, iedereen kent elkaar. En dat moet je dus niet op het veld zetten. We missen in ons team de echte vuurvreters."
"We moeten een echte killersmentaliteit krijgen", vult trainer Marcel Veneklaas (32) aan. Marcel zit ruim z’n halve leven bij Rivo. Hij kwam binnen bij Rivo Jongens B, trainde als zeventienjarige de minijongens, volgde diverse cursussen en traint nu voor het tweede seizoen Dames 1.
Caroline van der Steen (31) is de nestor van het team. Met haar negende kwam ze via gymleraar Henk Hoeven bij Rivo en was net zestien toen ze in Dames 1 speelde: "Eerste klasse speelde het team toen. We zijn in de afgelopen jaren toch wel een stuk verder gekomen!" Twee wedstrijden zal ze niet vergeten: haar eerste bekerfinale bij dames 1, toen ze moest invallen. "Tijdens  de  timeout moest ik kotsen. En daarna er zo weer in", lacht ze. "En de laatste wedstrijd van vorig seizoen toen we uit tegen Dynamo Tubbergen één set moesten winnen. De eerste set wonnen we met 25-27. Het werd 1-3. Zo'n wedstrijd vergeet je niet!"
Aankomend talent Annemarel Pas is vijftien en speelt dit seizoen voor het eerst in Dames 1. Ze volleybalt nu bijna drie jaar bij Rivo, en speelt momenteel in B1 en Dames 1. Annemarel ziet het eerste wel zitten: "Dat is mooi spelen: de wedstrijden gaan veel sneller dan in B1. In het begin was het wel even wennen, maar het went snel", vertelt ze.
De kracht van Dames 1?
Caroline: "We zijn een team. Ik heb nog nooit in een team gespeeld dat zo één was." Marcel: "Ons wapen is de pass. Is die goed en is de serve goed, dan kunnen we veel teams aan." Trainer en spelers gaan voor divisiebehoud. Rivo staat op de achtste plaats en heeft nog vijf wedstrijden te gaan: "Allemaal tegen hoger geplaatste teams. Elke wedstrijd wordt een finale. Maar we gaan ervoor!"









Klik hier voor het nieuwsarchief