West Twente 5 februari 2008 Caroline van der Steen over nominatie
Zwaar bevochten kampioenschap

RIJSSEN - De volleybalsters van Rivo zijn genomineerd voor de verkiezing tot 'Sportploeg van het jaar' in de gemeente Rijssen-Holten.
Ook de handbalvereniging Holten kreeg een nominatie én de herenploeg van Rivo. In Rivo-kringen is al gelobbyd om de prijs maar naar de dames én heren van Rivo samen te laten gaan, om mogelijke strubbelingen in het Rivokamp voor te zijn, maar vooralsnog is niet duidelijk wie zich uiteindelijk dé sportploeg van het jaar mag noemen.
De Rivo-dames verdienden hun nominatie met het behalen van het kampioenschap in de regiodivisie en het winnen van de districtsbeker. In de finale van de bekerstrijd in Ootmarsum had Rivo weinig moeite met Longa uit Lichtenvoorde en werd het 3-0.
In de competitie rekende Rivo af met geduchte tegenstanders als Dynamo Tubbergen en Tornado Geesteren. "We zaten met drie clubs dicht bij elkaar", vertelt Caroline van der Steen (31). "Je kunt best wel zeggen dat het een zwaar bevochten kampioenschap was. In de laatste wedstrijd in Tubbergen moesten we tegen Dynamo drie sets pakken en dat is gebeurd."
Dit seizoen komt Rivo uit in de tweede divisie en voorlopig staan de Rijssense dames op een zevende stek in een veld van twaalf clubs. "In het begin ging het voortvarend, maar toen we tegen wat zwaardere tegenstanders moesten spelen werd het even wat minder", zegt Van der Steen.
"Dit jaar zijn we goed begonnen met zeges op Harderwijk en Wormer. Tegen Harderwijk werd het 3-1 en tegen Wormer werd het 3-2 na een 0-2 achterstand. Onze doelstelling is om er in te blijven. Spannend is het zeker nog", aldus Van der Steen die al vijftien jaar in het eerste actief is. "Ik ben altijd bij Rivo gebleven. Het is hier veel te gezellig. Rivo is een beetje eigen volk. We doen het met eigen mensen."