Zaterdag 20 December 2014 Reggehal Rijssen Fietsen in het fietsenrek Voor € 25 met 25 personen op bezoek bij Rivo Rijssen H1 in de Eredivisie.   Lid worden?

Zaterdag 20 December 2014 Reggehal Rijssen

Zaterdag 20 December 2014 Reggehal Rijssen Aanvang 16:30 uur: Nationale Beker Heren 1/8 finale: Rivo Rijssen - Landstede Volleybal

Lees verder...

Fietsen in het fietsenrek

BELANGRIJK!!   Klik hier voor meer info

Lees verder...

Voor € 25 met 25 personen op bezoek bij Rivo Rijssen H1 in de Eredivisie.

Rivo`s 25 voor €25 actie!                                   Door blijvende vraag , actie verlengd. Voor € 25 met 25 personen op bezoek bij Rivo Rijssen H1 in de...

Lees verder...

Lid worden?

Aanmelden Nieuwe leden kunnen zich aanmelden via het formulier onderaan deze pagina. Het is mogelijk om eerst drie keer GRATIS proef te trainen. Neem daarvoor contact op met het secretariaat.

Lees verder...

Hoofdklasse wedstrijden MB in Terborg, MC in Denekamp


Aankomende zaterdag zal meisjes B zich proberen te plaatsen voor de hoofdklasse van volgend jaar. Hieronder de poules en het schema.

Wedstrijdprogramma sporthal: de Paasberg te:  Terborg ( TRBPA )
               
poule A   Poule B   Poule C   Poule D  
Scylla 1   Halley 1   Pegasus 1   Rivo Rijssen 1
V.C.V. 1   Isala'77 1   Langhenkel Orion 1 Lutheria 1  
Nuovo 1   Trivos 1   Switch'87 1 Wevo'70 1 
Bruvoc 1       Longa'59 2 VoCaSa 1  

Veld 1 tijd team A     team B     scheidsr/teller  
poule A  09.00 Scylla 1   - Bruvoc 1   Trivos 1  
poule B 10.00 Isala'77 1   - Halley 1     Scylla 1  
poule D 10.50 Rivo Rijssen 1 - VoCaSa 1   V.C.V. 1  
poule A  11.40 Bruvoc 1   - V.C.V. 1     Longa'59 2
poule B 12.30 Trivos 1   - Halley 1     VoCaSa 1  
poule D 13.20 VoCaSa 1   - Lutheria 1   Pegasus 1  
poule B 14.10 Halley 1   - Isala'77 1   Lutheria 1  
poule B 15.00 Trivos 1   - Isala'77 1   Nuovo 1  
Veld 2 tijd team A     team B     scheidsr/teller  
poule A  09.00 Nuovo 1   - V.C.V. 1     Isala'77 1  
poule C 10.00 Pegasus 1   - Longa'59 2   Bruvoc 1  
poule D 10.50 Wevo'70 1  - Lutheria 1   Halley 1  
poule B 11.40 Isala'77 1   - Trivos 1     Switch'87 1
poule C 12.30 Longa'59 2 - Langhenkel Orion 1   Trivos 1  
poule A  13.20 Scylla 1   - V.C.V. 1     Rivo Rijssen 1
poule C 14.10 Longa'59 2 - Switch'87 1   Scylla 1  
poule D 15.00 Rivo Rijssen 1 - Lutheria 1   V.C.V. 1  
Veld 3 tijd team A     team B     scheidsr/teller  
poule B 09.00 Halley 1   - Trivos 1     Pegasus 1  
poule C 10.00 Switch'87 1 - Langhenkel Orion 1   Nuovo 1  
poule A  10.50 Scylla 1   - Nuovo 1     Langhenkel Orion 1
poule C 11.40 Pegasus 1   - Switch'87 1   Lutheria 1  
poule D 12.30 Rivo Rijssen 1 - Wevo'70 1    Isala'77 1  
poule A  13.20 Bruvoc 1   - Nuovo 1     Wevo'70 1 
poule C 14.10 Pegasus 1   - Langhenkel Orion 1   Bruvoc 1  
poule D 15.00 VoCaSa 1   - Wevo'70 1    Halley 1  
                   
Veld 1 16.00 nr. 2 poule A   - nr. 2 poule B   nr. 1 poule D  
Veld 2 16.00 nr. 2 poule C   - nr. 2 poule D   nr. 1 poule A  
                   
de nrs 1 van de 4 poules plaatsen zich rechtstreeks voor de hoofdklasse    
de nrs 2 van de 4 poules spelen om de resterende 2 plaatsen in de hoofdklasse    

Meisjes C probeerd zich in Denekamp te kwalificeren 

Wedstrijdprogramma sporthal: Dorper Esch   te:  Denekamp ( DNKDO )
                   
poule A   Poule B   Poule C          
Set Up'65 1 Krekkers 1 Ecare Apollo 8 1        
Salvora 1   DeVoKo 1   Rivo Rijssen 1        
Dynamo Apeld. 1  Twente'05 1 Webton Hengelo 1        
Twente'05 2 Set Up'65 2 Havoc 2          
Volley'68 1 Alterno 2              
                   
Veld 1 tijd team A     team B     scheids/teller
poule A 09.30 Set Up'65 1 - Volley'68 1   DeVoKo 1  
poule A 10.30 Set Up'65 1 - Salvora 1   Alterno 2  
Poule A 11.20 Volley'68 1 - Dynamo Apeld. 1    Ecare Apollo 8 1
poule A 12.10 Set Up'65 1 - Dynamo Apeld. 1    DeVoKo 1  
poule A 13.00 Set Up'65 1 - Twente'05 2   Twente'05 1
  13.50     -          
poule A 14.40 Volley'68 1 - Twente'05 2   Krekkers 1
Veld 2 tijd team A     team B     scheids/teller
poule A 09.30 Twente'05 2 - Dynamo Apeld. 1    Webton Hengelo 1
Poule B 10.30 Krekkers 1 - DeVoKo 1   Volley'68 1
poule A 11.20 Twente'05 2 - Salvora 1   Havoc 2  
Poule B 12.10 Krekkers 1 - Twente'05 1   Salvora 1  
poule A 13.00 Volley'68 1 - Salvora 1   Webton Hengelo 1
  13.50     -          
Poule A 14.40 Dynamo Apeld. 1  - Salvora 1   Havoc 2  
Veld 3 tijd team A     team B     scheids/teller
Poule B 09.30 Krekkers 1 - Alterno 2   Salvora 1  
poule C 10.30 Ecare Apollo 8 1 - Havoc 2     Twente'05 2
poule B 11.20 Alterno 2   - Twente'05 1   Set Up'65 1
Poule C 12.10 Ecare Apollo 8 1 - Webton Hengelo 1   Volley'68 1
poule B 13.00 Krekkers 1 - Set Up'65 2   Dynamo Apeld. 1 
poule C 13.50 Ecare Apollo 8 1 - Rivo Rijssen 1   Twente'05 2
poule B 14.40 Alterno 2   - Set Up'65 2   Set Up'65 1
Veld 4 tijd team A     team B     scheids/teller
poule B 09.30 Set Up'65 2 - Twente'05 1   Rivo Rijssen 1
poule C 10.30 Webton Hengelo 1 - Rivo Rijssen 1   Set Up'65 2
poule B 11.20 Set Up'65 2 - DeVoKo 1   Krekkers 1
poule C 12.10 Havoc 2   - Rivo Rijssen 1   Set Up'65 2
Poule B 13.00 Alterno 2   - DeVoKo 1   Rivo Rijssen 1
Poule C 13.50 Havoc 2   - Webton Hengelo 1   Alterno 2  
poule B 14.40 Twente'05 1 - DeVoKo 1   Ecare Apollo 8 1
                   
Veld 1 15.45 nr. 4 poule A   - nr. 5 poule B   nr. 1 poule C  
Veld 3 15.45 nr. 4 poule C   - nr. 5 poule A   nr. 1 poule B
                   
de nrs 1 t/m 3 van alle 3 poules plaatsen zich rechtstreeks voor de hoofdklasse    
de nr 4 van poule B plaatst zich ook rechtstreeks voor de hoofdklasse      
de overige nrs 4 en 5 spelen om de resterende 2 plaatsen          

 









Klik hier voor het nieuwsarchief